Po ‘çmend’ mashkujt, kush asht Dajana, serbja ma seksi në planet! (foto +18)

Asht konsiderue si femna ma seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic asht në fakt me origjinë serbe.

Ajo ka mbi 500 mijë ndjekës në Instagram ku nuk heziton me shpërnda foto provokuese, tue çmend fansat.

Bukuroshja serbe ka ndjek nji shkollë të mesme në Ohajo të SHBA’ve dhe filloi modelingun që kur ishte 15 vjet.

Bile ajo arriti me sigurue nji rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017.

Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që po i futin flakën Instagramit.

Shperndaje në: