‘Modeli i flokëve s’të shkon’, Kim Jong Un i përgjigjet kritikës: Je femna e vetme që ke guxim, kam me të marr në qeveri!

Diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka marrë nji kritikë nga nji çikë për modelin e flokëve.

Ai zakonisht njihet për natyrën e tij të egër dhe autoritare, por në këtë rast, lideri Kim Jong-un ka tregue anën e tij ma të mirë.

Diktatori mbasi e ndigjoi çikën guximtare i tha:

Ti je femna e vetme që më ban nji kritikë, do të marr në qeveri!

Mandej, Kim Jong-un e emnoi çikën “guximtare” sekretare të naltë e ushtrisë!

Shperndaje në: