Tifozja ma seksi ruse, asht nji yll i filmave me ‘pullë’ të kuqe (foto +18)

Nji bjonde tërheqëse asht etiketue si tifozja ma seksi e Rusisë në Kampionatin Botnor.

Fotografitë e saja, e veshun me simbolet ruse, kanë pushtue mediat që e mbulojnë turneun ma të madh botnor të futbollit.

Ndërsa gazetarët kanë arritë me zbulue identitetin e saj dhe asht mësue se ajo luen në filma pornografikë.

Asht fjala për Natalya Nemtchinova, e cila ka luejt në filma për të rritun me nofkat Natali Nemtchinova, Natalia Andreeva, Delilah G, Danica, Amanda, Asya e Annabell.

 

 

Shperndaje në: