Rita Ora nji Monroe, shihni pamjet e fundit seksi

Rita Ora asht e njoftun për stilin e saj unik.

Por kangëtarja me origjinë shqiptare ka imitue aktoren ikonë të viteve 1950, Marilyn Monroe.

Rita gjithmonë ka befase me stilin e saj të veshjes dhe këtë herë nuk zhgënjeu.

Kangëtarja u fotografue në New York.

 

 

Shperndaje në: