Shtanget gazetarja, ky tifoz e puth live në Rusi (video +18)

Nji gazetare e Kupës së Botës, asht puth dhe i kanë fut duert direkt në kamera në Rusi.

Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.

Ajo ka postuE pamjet në rrjetet sociale, në përpjekje për me kap këtë ‘agresor’.

Teksa ajo ishte tue fol, nji tifoz del në kamerë dhe i vendos dorën tek gjoksi, para se ka me i “dhurue” nji puthje të gjatë në faqe.

Por, gazetarja vazhdon raportimin pa u hutue nga veprimet e tifozit.

Shperndaje në: