Pjesa e parë, Uruguai në epërsi ndaj Arabisë Saudite (video)

Kanë përfundue 45 minutat e para në ndeshjen ndërmjet Uruguait dhe Arabisë Saudite.

Takimi po fitohet minimalisht 1-0 nga Uruguai që po luen qetësisht përballë skuadrës modeste.

Nji ndeshje me nivel të ulët ku veç gollit të Suarez nuk kishte asnji rast të pastër për shënim.

Shperndaje në: