Ushtarja seksi e Amerikës bahet hit në Instagram, mos e huqni (foto +18)

Nji ushtare amerikane e njoftun si ‘Barbi i Luftës’ asht ba yll në Instagram, mbasi publikoi fotografi seksi.

Rianna Conner ka shërby si ushtare e Marinës për rreth shtatë vjet dhe poston rregullisht fotografi të veta me dhe pa uniformë në Instagram.

Ushtarakja shpesh poston edhe mesazhe frymëzuese tue mbështet ata që shërbejnë në ushtri.

Se si duket ajo, mundeni me i pa t’i disa foto të saj ma poshtë:

 

Shperndaje në: