Kudes! Sot temperaturat deri në 31 gradë

Moti në viset malore sot në mëngjes pritet me pasë shtresa të mjegullës së hollë, kurse gjatë ditës me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura e mëngjesit kanë me qenë nga 15 në 20 gradë, kurse ajo ma e nalta e ditës ka me qenë nga 28 në 31 gradë.

 

Shperndaje në: