Rusi 2018, sot pritni këto 3 super-ndeshje

Mbas spektaklit që kemi shijue deri tash, Kupa e Botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten me dhurue spektakël dhe golla.

Sot kanë me u luejt plot 3 ndeshje.

 

Ato janë:

14:00 Danimark vs Australi

17:00 France vs Peru

20:00 Argjentinë vs Kroaci.

 

Shperndaje në: