A ju ka mungue? Ma përvëluese se kurrë vjen aktorja Eliona Pitarka! (foto +18)

Aktorja e “Apartamentit 2XL” Eliona Pitarka ka nis pushimet.

Si çdo vit ajo publikon foto dhe video mjaft seksi në rrjete sociale.

Këtë herë e shohim Elionën përvëluese me bikini, ndërkohë që ekspozon të pasmet e saj të tonifikueme.

Kujtojmë që Pitarka asht mjaft e dhanë dhe e fokusueme sa i përket regjimit dhe palestrës për me pasë forma trupore të kurueme

Shperndaje në: