Ekipi i Zvicrës mbrrin në stadium, shihni qëndrimin e Behramit (video)

Kombëtarja e Serbisë dhe Përfaqësuesja e Zvicrës kanë mbrri në stadiumin e Kaliningradit, pak minuta para fillimit të ndeshjes.

Përballja e vlefshme për Kupën e Botës fillon nga ora 20:00.

Në videon që sjellë FIFA në Twitter, shfaqet vetëm Valon Behrami nga futbollistët shqiptarë.

Behrami shihet i përqendruem, i qetë dhe i gatshëm për ndeshjen kundër Serbisë.

Shperndaje në: