Mbas Donald Trump, ‘The Simpson’ parashikojnë dhe finalistët e Botnorit! Qe kush janë (video)

Në këtë episod, personazhet e serialit shkojnë në stadium me ndjekë finalen e madhe të Kupës së Botës. Në fakt, finalistët nuk janë emna të mëdhej, por me këtë fillim Botnori, ato kanë tregue nji formë të mirë.

Bahet fjalë për Meksikën dhe për Portugalinë, kampione e Europës në fuqi. Se sa i vërtetë ka me dalë ky parashikim, mbetet me u pa.

Shperndaje në: