Botnori 2018 vjen sot me 3 ndeshje interesante

Sot Kampionati Botnor sjellë tri ndeshje interesante në oraret e zakonshme.

Vëmendja asht te sfida e parë, ku Anglia sfidon Panamanë.

Ndeshja e dytë në 17:00 luhet mes Japonisë dhe Senegalit.

Prej orës 20:00, Polonia e Robert Lewandowskit kërkon fitoren e parë në përballjen me Kolumbinë.

 

Shperndaje në: