Kur Bella’s i del në shesh, ajo duket si limon! (foto +18)

Të Shtunën ajo ishte magjepse në Show Dior, pjesë e së cilës ishin edhe mjaft yje të listës A.

Por Bella Hadid u largue pak nga imagjinata mbas paraqitjes së saj në prezentimin e modës gjatë Javës së Javës së Modës në Paris në atë ditë.

Supermodelja, 21 vjeç, kishte të veshun nji veshje ngjyrë të verdh të cilën e kishte kombinue me atlete sportive.

Për këtë veshje asht kritikue nga njohësit e modës dhe veshja e saj asht krahasue me limon.

 

Shperndaje në: