‘Live it Up’ s’ndalet, qe sa ka shkue numri i klikimeve (foto-video)

Që nga publikimi dhe deri më sot kanga zyrtare e Kampionatit Botnor “Rusia 2018” asht ba nji hit i vërtetë.

E knueme nga Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam asht ba menjiherë e pëlqyeme për të gjithë.

“Live it Up”, titullohet projekti i cili ka me u ndigjue gjatë gjithë kohës sa zgjat Kampionati Botnor.

Suksesi i kangës shikohet edhe tek klikimet në Youtube ku numri ka shkue në 52,788,744.

Shperndaje në: