Zbuloni cilin ushqim tradicional e pëlqen Rita Ora (foto)

Kangëtarja e famshme, Rita Ora ka provue ushqime të ndryshme në të gjithë botën por duket se nuk e len traditën shqiptare.

Me anë të nji postimi në Instagram, ajo ka tregue se nana e ka mësue me dashtë vendin dhe disa prej gatimeve të njoftuna.

”Në shtëpi me nënën Vera Ora, pite”, shkruejti ajo në fotografinë e publikueme.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare asht përfol kohët e fundit për lidhjen e dashnisë por nuk ka dhanë ende nji deklaratë për historinë e re. Ndërkohë vijon turneun e saj muzikor që po pritet mjaft mirë.

Shperndaje në: