Rusi 2018, këto janë super-ndeshjet që luhen sot!

Mbas spektaklit që kemi shijue deri tash,  Kupa e Botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten me dhurue spektakël dhe golla.

Sot kanë me u luejt plot 4 ndeshje.

Ato janë:

16:00 Australi vs Peru

16:00 Danimark vs Francë

20:00 Islandë vs Kroaci

20:00 Nigeri vs Argjentinë.

 

 

Shperndaje në: