Botnori: Sot na presin 4 ndeshje spektakolare

Mbas spektaklit që kemi shijue deri tash,  Kupa e Botës vazhdon me duelet e tjera, ku edhe këto ndeshje priten me dhurue spektakël dhe golla.

Sot kanë me u luejt plot 4 ndeshje.

Ato janë:

16:00 Meksikë vs Suedi

16:00 Kore e Jugut vs Gjermani

20:00 Serbi vs Brazil

20:00 Zvicër vs Kosta Rikë.

 

Shperndaje në: