A asht ky Botnori ma i ‘nxetë’ dhe ma seksi në tribuna? (foto +18)

Ndeshjet e Kupës së Botës kanë rezervue shumë surpriza dhe emocione deri tash.

Por në Rusi, atmosfera ka qenë tepër e nxetë edhe në tribuna, me tifozet nga e gjithë bota që kanë ba nji “paraqitje” të denjë për nji Kupë Bote.

Ruset, sigurisht, si “zojat e shtëpisë” kanë qenë në nivel maksimal, por edhe të ftuemet e tjera në turne kanë mahnit me format e tyne, tue tërheq vëmendje maksimale në shkallët e stadiumeve.

Shihni galerinë me foto për me i pa të gjitha vajzat që i kanë dhanë edhe ma shumë bukuri Botnorit.

Shperndaje në: