Yjet seksi të ‘Love Island’ që e bajnë ‘prush’ Majorkën! (foto +18)

Yjet e “Love Island” Amber Davies, Gabby Allen dhe Gjeorgji Harrison, u mblodhën në nji parti në nji pishinë në Majorka.

Treshja shijoi nji ribashkim në ishull, aty ku dhe u takuen vitin e kaluem dhe treguen se dinë se si me u argëtue, ndërsa gëzonin me turmën.

Show girl, të cilat u takuen në “reality show” vitin e kaluem, janë të gjitha “single”.

 

Shperndaje në: