Prej sot, faza e nxehtë e Botnorit. Këto janë dy super ndeshjet që luhen sot

Ka fillue faza me eleminin direkt dhe të gjitha kombëtaret dhezin motorët me ftue dhe me kalue ma tej.

Sot luhen 2 super sfida. Ato janë:

16:00 Franca vs Argjentina

20:00 Urugai vs Portugalia

Shperndaje në: