Mos e huqni, kqyreni qysh i ndjek Morena ndeshjet e Botnorit! (video +18)

Morena Taraku pa dyshim asht nji nga vajzat ma të komentueme shqiptare në mediat rozë.

Kangëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postue nji video, ku shihet tue e pa ndeshjen, e cila u luejt në mes të Anglisë dhe Kolumbisë, ndeshje kjo e fitueme nga anglezët mbas ekzekutimit të penalltive.

Në këtë video Morena Taraku ka shkrue: “Vajzat duke provuar të shikojnë ndeshje”.

Morena shfaqet jashtëzakonisht joshëse në pamjet e publikueme.

Shihni ma poshtë videon, e cila ka marrë mija like dhe komente për pak minuta mbasi asht publikue nga kangëtarja.

Girls trying to watch World Cup? #worldcup #worldcup2018 #russia2018 ⚽❤

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Shperndaje në: