Sot luhen dy çerekfinalet e fundit, orari dhe parashikimet

Sot luhen dy takimet e fundit çerekfinale.

Në nji Botnor plot surpriza asnji rezultat nuk mund të thuhet me siguri.

Po ashtu nuk mund të jepet siguri për favoritët.

Dy ekipet fituese të këtyne dy çifteve kanë me u përballë së bashku në gjysë-finale.

Në këto 2 sfida spektakli, emocionet dhe gollat janë të garantueme.

Sfidat janë:

16:00 Suedi vs Angli

20:00 Rusi vs Kroaci.

Shperndaje në: