Kim e tepron këtë herë, provokon me kambë të hapuna! (foto +18)

Kim Kardashian asht emën shumë i lakuem në shtypin rozë.

Ajo u ba e njoftun për format bombastike trupore edhe pse shumë herë asht kritikue, se ka kry ndërhymje në trup.

Së fundi bukuroshja ka postue nji fotografi, përmes së cilës ka tregue se çfarë langu ananasi pi.

Ndërsa po këshillonte fansat, e ulun dhe me kambët hapun, Kim vizatonte çdo pjesë të trupit në nji bodysuit, e cila qet në shesh edhe “gungën e gamiljes”.

Kujtojmë që Kim asht e martueme me Kanye West dhe së bashku kanë tre fëmi.

Shperndaje në: