Franca kalon në avantazh, Umtiti ndëshkon Belgjikën (video)

Në “Saint Petersburg Stadium” po luhet gjysëfinalja e parë e Botnorit mes Francës dhe Belgjikës.

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekuna, edhe pse të dy ekipet patën raste për shënim.

Në pjesën e dytë, në minutën e 51’t shënon Umtiti me krye mbas nji goditje këndi, 1-0 për Francën.

Shperndaje në: