Emily vjen me foto superseksi në Instagram (foto +18)

Emily Ratajkowski e reklamon vetë linjën e saj të kostumeve të pllazhit.

Me format e saj fantastike, modelja dhe aktorja di si me i tërheqë ma së miri klientelën.

Së fundmi, 27-vjeçarja asht shfaq me poza provokuese, e veshun me bikini seksi.

Shperndaje në: