Mos e huqni, shihni qysh e kqyren liderët ndeshjen Kroaci-Angli (video)

Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe liderët e tjerë të Europës të cilët kanë qenë në Samitin e NATO’s, por nuk kanë lanë mbas dore edhe ndeshjen e gjysëfinales.

Rama ka ba publike nji video ku të gjithë liderët janë mbledh rreth nji telefoni dhe shohin ndeshjen Kroaci-Angli.

Shperndaje në: