Thaçi, Haradinaj e Veseli në takim të mbyllun!

Presidenti Hashim Thaçi ka përcjell nga zyra e tij kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.

Të dy ishin në takim te presidenti, e i cili takim u mbajt larg syve të publikut.

Shperndaje në: