Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njani e quen “hajn”, por qe qysh ia kthen ai (video)

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka kalue mirë me zjarrfikësit, që po protestojnë para Qeverisë së Kosovës tash e disa orë.

Në shej zemërimi, njani nga protestuesit nuk ka kursye fjalorin, tue e quejt Kryeministrin e Kosovës hajn.

Haradinaj tha se nuk i ka vjedhë askujt asgja dhe me ton kërcënues i ka kërkue të ketë kujdes.

Shperndaje në: