Demi dhe Alexandra e ‘tronditin’ Ibizan me këto skena nga pllazhi (foto +18)

Demi Rose po kalon disa ditë në pllazh me shoqen e saj Alexandra Cane.

Modelet treguen format “shpërthyese” në det, tue luejt me njana-tjetrën.

Njana me bikini të zi dhe tjetra me të kuq, nga fotot duket se Alexandra dhe Demi u kë naqën shumë në pllazh.

Shperndaje në: