Sa pare fiton Enca nga Instagrami? Kangëtarja jep përgjigjen (foto +16)

Në Shqipni, kangëtarja Enca Haxhia mbahet si “mbretnesha” e rrjetit social “Instagram” mbasi asht shqiptarja me ma shumë ndjekës. Ajo numëron gati 2 milionë ndjekës.

Enca asht shumë aktive, ku poston foto e video të ndryshme për të gjithë fansat e saj dhe gjithmonë tërheq vëmendjen me publikimet që ban.

Ndërkohë, me foton e fundit, kangëtarja ka postue nji informacion ku thuhet se Kim Kardashian fiton ma shumë pare nga nji postim në “Instagram”, sesa fiton presidenti Donald Trump gjatë tanë vitit. Po Enca? Qe çka shkruen ajo për vete.

Shperndaje në: