Belgjika nxen vendin e tretë në Botnor

Belgjika e ka mujt Angline me rezultat te paster 2:0 ne ndeshjen, te vlefshme per vendin e trete ne Botnorin 2018.

Dy gollat per belgët i realizuen Meunier ne minuten e 5 dhe Hazard ne 82’ten, shkruen Rrokum.TV

Te Diellen n’oren 17:00 luhet finalja e madhe mes Frances dhe Kroacise./Rrokum.TV

Shperndaje në: