Në stadium del trofeu i lavdishëm i Kupës së Botës (foto-video)

Në stadiumin “Luzhniki” në Moskë ka mbërri tash edhe trofeu.

Sot e gjithë bota i ka sytë nga Rusia, ku luhet finalja e Kupës së Botës.

Franca dhe Kroacia ballafaqohen në luftën për me fitue trofeun e lavdishëm të Kupës së Botës.

Imazhet vijnë nga faqja zyrtare e FIFA’s.

Shperndaje në: