Rrehen dasmorët në nji dasëm në Malishevë

Policia njofton se në Berishë të Malishevës ka arrestue nji person të dyshuem, i cili në nji aheng familjar, mbas nji mosmarrëveshje ka sulmue fizikisht nji person tjetër.

Viktima ka pësue lëndim trupore në pjesën e synit dhe mbas tretmanit mjekësor në qendrën e mjekësisë familjare – Malishevë, asht lirue.

I dyshuemi, mbas intervistimit, me vendimin e Prokurorit lirohet, kurse rasti mbetet të hetohet.

Ndërkohë, ende nuk ka diçka konkrete për motivet e këtij incidenti,

Shperndaje në: