Grueja e futbollistit të njoftun, i mahnit krejt me bikini seksi (foto +18)

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njajta gja për bashkëshorten e tij.

Yolanthe Cabau asht në kulmin e karrierës së saj si modele dhe së fundi asht ba protagoniste edhe në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e mesfushorit holandez ndiqet nga ma tepër se 1 milion fansa në Instagram, ku shpërndan edhe fotot ma të nxeta të saj.

Yolanthe mbetet nji nga modelet ma të preferueme për me reklamue linja e prodhimit prej të mbrendshmeve, kjo edhe për shkak të imazhit si bashkëshorte e nji futbollisti të njoftun.

Shperndaje në: