S’ban pa e pa, Kim vjen e ‘nxetë’ me pozat e fundit superseksi (foto +18)

Ajo konsiderohet si nji ikonë e stilit.

Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los Agelos.

Ylli televiziv shfaqi format e saj bombastike dhe pse rrezikoi me ekspozue fizikun e saj seksi.

Shperndaje në: