Selimi i quen Limajn dhe Haradinajn ‘vagona’ të Thaçit

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi,  thotë se nuk asht befasi që AAK dhe Nisma me shkue së bashku me Presidentin Hashim Thaçi në bisedimet me Serbinë, që kanë me u mbajt në Bruksel.

Selimi, përmes nji postimi në Facebook, ka thanë se “kudo që shkon Thaçi ka me i pasë mbrapa edhe vagonat e tij, deri edhe në fundin e tij”.

Postimi i Selimit

Shperndaje në: