Mos i qitni fanellat e Ronaldos me Realin, shihni qysh munden me u ba bardhezi! (video)

Nëse keni fanellë të Real Madridit me emnin dhe numrin e Ronaldos, mos e qitni.

Pamvarësisht se Ronaldo ka kalue te Juventusi dhe tashma fanella e portugezit me Real Madridin nuk vlen ma, mos e qitni atë.

Egziston nji mënyrë interesante me e kthye atë në fanellë të Juventusit.

Shperndaje në: