Tërmeti, shiu dhe ylberi, mbrenda nji dite në Tiranë

Sa shumë fenomene natyrore kanë ndodh në vetëm pak momente në kryeqytetin e Shqipnisë.

Pak mbas orës 15:00 Shqipnia dhe kryesisht Tirana u godit nga nji tërmet i fuqishëm me magnitudë 4.7 ballë.

Më pas, Tirana u përfshi nga nji rrebesh shiu, i cili fatmirësisht nuk zgjati shumë minuta.

E mbas shiut, u shfaq ylberi, si për me tregue se të gjitha janë fenomene të natyrshme dhe nga tërmeti nuk ka vend për shqetësim.

Shperndaje në: