S’ka dyshim, kjo asht femna me të pasmet ma seksi në planet! (kujdes, foto +18)

Po asht e vërtetë… Kjo asht femna me të pasmet ma të bukura dhe ma seksi që keni pa ndonjiherë në jetën tuej.

Modelja e fituesit dhe trajnerja personale u ba e njoftun nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga ‘MySpace’ dhe ‘Facebook’, kurse tash nga Instagrami.

Faqja e saj në Facebook asht ma e vizitueme nga të gjitha faqet e yjeve të fitnesit.

E lindun në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi mbasi u zhvendos në SHBA.

Ajo ka zanë vend në kopertina të shumta revistash të njoftuna dhe u ba ikonë e produkteve të bodybuilding’ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Qe fotot dhe videot e fundit që i ka publikue për fansat e saj:

Shperndaje në: