Drita mbahet mirë në pjesën e parë, pa golla ndaj Malmos

Asht mbyll pjesa e parë e ndeshjes mes Malmos dhe Dritës, e vlefshme për raundin e parë kualifikues për Ligën e Kampionëve.

Rezultati asht ai i fillimit, 0:0.

Vendësit e kanë dominue ndeshjen, mirëpo rezultati mbetet i pandryshuem.

Kujtojmë që Malmo ndeshjen e parë e ka fitue 3:0.

Shperndaje në: