Bonucci drejt kalimit te ekipi i njoftun europian

Mbrojtesi Leonardo Bonucci, duket se ka me u largue nga Milan, vetem mbas nji viti qendrimi aty.

Italiani thuhet se ka arrite marreveshje me PSG, transmeton Rrokum.TV nga TMW.

Milan ka me i fitue 35 milione euro nga ky transferim, por ka me humb nji kapiten dhe lojtar te madh.

Shperndaje në: