Kur bajnë seks luanët, shihni momentet ma pikante gjatë çiftëzimit te tyne (foto +18)

Fotografi i jetës së egër Ingo Gerlach ka fotografue nji luan e nji luaneshë gjatë momentit intim në rezervatin kombëtar Masai Mara në Kenia.

Por vetëm kur ju afrue vuni re se sa komike dukeshin fytyrat e tyne gjatë aktit seksual.

“Shprehjet e fytyrës janë brilante dhe tregojnë nivelin e lartë të agresionit të kafshëve”, thotë fotografi 65-vjeçar.

Shperndaje në: