Kjo video çmendi serbët, Stalone e ban shqiponjën live në emision!

Aktori me famë botnore, Silvester Stalone, në nji “talk show”, ka ba me duer shqiponjën e flamurit shqiptar për me përshëndetë miqtë e tij shqiptarë në Itali (Arbëreshët)

“Unë kam shumë respekt për shqiptarët. Janë një popull i madhe dhe prej mijëra vjetësh në Ballkan”.

Stalone pyetet në emision se a i njeh shqiptarët dhe ai përgjigjet tue ba simbolin e shqiponjës dykrenare me duer.

Për ma tepër mundeni me i pa pamjet në videon e maposhtme:

Shperndaje në: