Kim s’ndalet, tash vjen edhe ma seksi se kurrë! (foto +18)

Ajo kurrë nuk nguron me folë me ‘gjuhën’ e trupit.

Kim Kardashian provoi ‘forcën’, tue postue nji foto me bikini të bardha, që lenë pak vend për imagjinatën e fansave në Instagram.

37-vjeçarja ekspozon kthesat e saj të admirueshme në kuadër të prezentimit të linjës së saj të re të parfumeve Kimoji.

Tue u përpjek për me ba përshtypje, stuhia Kim kardashian zbuloi gjoksin dhe të pasmet seksi në nji numër jo normal bikinish.

Shperndaje në: