Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale (video)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka prit sot në takim kangëtaren, Era Istrefi.

Ai e ka dekorue atë me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhetëvjetorit të Pamvarësisë mbas suksesit të jashtëzakonshëm që tregoi.

Era ka ba mbylljen e Kampionatit me kangën zyrtare të Botnorit “Live it up”, në duet me Will Smith dhe Nicky Jam.

Postimi i Thaçit

Shperndaje në: