Gazetarja harron se tavolina asht prej xhami, hap kambët dhe tregon…(video +16)

Nji prezentuese e bukur e lajmeve papritmas ‘i kënaqi’ shikuesit ma shumë se sa duhet gjatë emetimit të lajmeve, mbasi aksidentalisht ju panë të mbrendshmet përmes tavolinës.

38 vjeçarja Costanza Calabrese po prezentonte emisionin e informacioneve të natës në kanalin italian TG5.

Mbas nji bisede të shkurtë me nji mysafir përmes lidhjes telefonike, transmetimi rikthehet në studio, pikërisht në momentin e papërshtatshëm./Rrokum.TV

Shperndaje në: