Presidenti i Napolit don me rikthye yllin e madh

Presidenti i Napolit, Aurelio di Laurentiis, ka lanë të kuptohet se Napoli mundet me tentue për ish-sulmuesin Edinson Cavani.

Di Laurentiis po nënshkruente autografe pranë Stadio San Paolo sot, pamvarësisht shiut të madh në Napoli.

Dhe, derisa nënshruejti autografe, ai bani nji aludim lidhun me nji lëvizje për Cavani, transmeton Rrokum.TV

Ai tha: “Mos harroni, tifozë, unë jam Cavani juej.”/Rrokum.TV

Shperndaje në: