Aksident i randë në Pejë (foto)

Të paktën dy kerre janë përfshi në nji aksident të randë në rrugën Pejë- Rozhajë.

Lexues të KALLXO.com kanë dërgue fotografi dhe video të aksidentit në katundin Vitomiricë.

Në video shihen dy kerre pothuejse krejtësisht të shkatërrueme nga aksidenti.

Nuk dihet nëse ka të lënduem dhe cilat janë damet e tjera në këtë aksident.

Shperndaje në: