Shfaqet ‘përvëluese’ dhe seksi në Ibiza, ajo vjen në superformë (foto +18)

Ajo ka fitue famën që nga viti 2012 kur ishte pjesë e Made in Chelsea.

Teksa fama e saj asht në rritje Ashley James ka zgjedh Ibizën për pushime, nga ku asht shfaq tejet seksi.

Ish-ylli 31 vjeçar i Celebrity Big Brother ka shfaq fizikun e mrekullueshëm e veshun me bikini pink.

Biondja seksi ka ngrit temperaturat me fizikun për mrekulli, sidomos gjoksin shpërthyes.

Shperndaje në: